Truall ne lagjen Bajram Curri 31 ari

Shitet nga: Privat 04 Dhj 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR   5 000 EUR

Adresa: Bajram Curr
Sipërfaqe: 31 m2
Komuna: Prizren
Kam 31 ari dhe shes urgjentisht Trualli gjindet ne lagjen Bajram Curri, 5 minuta me veture prej pazarit te shqiperise afer Elkosit Trualli eshte i volitshem per ndertim shtepie. Trualli eshte ne emrin tim personal, dokumentacioni eshte ne rregull...

Viber: +377 44 920 009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim