Truall prej 10 ari ne Prizren

Shitet nga: Bytyci 20 Nën 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes truallin ne arban trualli ka te gjitha peripecit qe i nevoiten nje trualli rrug.rrym uj etj pllaci eshte pron shqiptari dhe mund te perkthehet menjeher pllaci mund edhe te ndahet ne pjes te nevojshme per me shum info,, kontaktoni ne e-mail adresen time ose ne telefonat ju flm....

Per te shkuar te trulli ka dy menyra:e para menyr esht ka rruga tranzit ne anen e kunder te restorant korabit nja 150 metra me ne thellsi,dhe menyra e dyt per me shku te trolli esht ka shkolla e arbanes drejt rruges per ka vorrezat rruga e fundit e asfaltuar te trafa kthehesh ne te majt edhe nja 50 apo 100metra gjindet trulli.
.


viber

004917657891977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim