Trualle-Pllac ne lagjen Dardania ish Jaglenica 3..

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 17 Nën 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli-Pllaci prej 3-ari i cili gjendet ne lagjen Dardania ish Jaglenica. Pllaci eshte me te gjithe infrastrukturen e nevojshme pra ujin,rymen dhe kanalizimin, dhe eshte i pershtatshem per ndertime te shtepive. Pronari Boshnjak dhe posedon te gjitha dokumentet perkatese...
Per me shume INFO na Kontaktoni...
+386 49607074


+381 38736252 Zyre-Office

Shitet prej;
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim