Trualle Pllac per Bisnese te qdo lloji ne Tranzi

Shitet nga: Xeni Real-Estate Group 22 Krr 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Trualli prej 1,30-hektare i cili gjendet ne lagjen Barutehane ish Kfori Holandez. Trualli eshte perreth rruges kryesore,ka te gjithe infrastrukturen e nevojshme dhe eshte i pershtatshem per qdo lloji aktiviteti apo Bisnesi. Pronari Shqiptare dhe posedon te gjithe dokumentet si dhe listen poseduese...
Per me shume INFO na Kontaktoni ... Tel-Viber-WhatsApp

+386 49607074

+381 38736252. Zyre-Office


Shitet Prej
Xeni Real-Estate Group
Pz-Kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim