Trualli 44.5 ari n'rrug te Nashecit perfundi fab..

Shitet nga: 07 Krr 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet trualli prej 44.5 ari ne rruge te nashecit perfundi fabrikes ish Perllonka. Trualli posedon uje, rryme dhe kanalizim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim