Trualli prej 94.26 ARI mbrapa KFOR it TURK

Shitet nga: Mustafa 20 Qer 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prizren
Trualli gjendet me afersi prej rreth 2.5 kilometra prej ETC-se...
Esht e pershtatshme per qfar do lloj biznesi...
Esht rruga urbanistike rreth 70% te rruges esht shtruar me kocka dhe trotuar dhe ndriques te Rruges pjesa tjeter e rruges esht shtruar me zall te trash... egziston edhe rjeti elektrik te qyteti qe mund te kyqeni... Me dokumentacione te regullt ne emer timin

Mund te shikoni edhe ne Google maps me hollsisht

https://www.google.com/maps/dir/42.2154126,20.6991708/42.2083084,20.7237398/@42.2115348,20.7198559,3262m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0

RISI!!! Aren mund te ndajm per gjys simbas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim