URGJENTISHT TOKA NE REQAN

Shitet nga: Galdim 17 Pri 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet urgjentisht ME CMIM SHUME TE VOLITSHEM toka në Reqanë, vendi shumë i përshtatshëm menjëherë mbi Restorant Marlboron, Perfundi Restorant "HANA" Me te gjithe dokumentacionin ne regull (plani i tokes, lista poseduese etj...), posedon sistemin e rrymes, Bunarin mbrenda Pllacit Uji i pijes dalje tek Lumbardhi dhe vend i pershtatshëm 6 ari per ndertim, .

Per me shume informata na kontaktoni ne nr tel 049 442 361 ose i njejti ne numer ne viber dhe whatsapp.
Mund te bejme edhe nderrim me ndonje banese!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim