Pllac-Truall ne lagjen Ortakoll per Shtepi dhe V..

Shitet nga: Xeni Real-Estate 05 Dhj 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Pllaci prej 22-ari i cili gjindet afer lagjes Ortakolle ne Pz. Pllaci edhe parcelizohet ne 2-3-5 apo me shume ari si dhe eshte i pershtatshem per ndertime te gjitha llojeve. Pllaci ka te gjith infrastrukturen e nevojshme ujin,rrymen si dhe kanalizimin. Pronari Shqiptar dhe posedon te gjitha dokumentat perkatese...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim