Inkubator prej 1000vez deri ne 150.000.vez

Shitet nga: afrim Dje 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
punojm dhe importojm inkubatora per qeljen e zojve te pulav apo tjerav shpez me kapacitet nga 1000 vez deri ne 150.000 vez inkubatorat tan jan automatik ne te gjitha opsionet ne temperatur, lagshti, rrotullim te veve , me alarm dhe me ftohje te veve ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim