Shes vez dhe zoj te racas se paster

Shitet nga: Zoj vez pulave amrok 28 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
shiten vez te racas se paster amrok brama austallop njiamshir orpington
Poashtu edhe zoj te ketyre racave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim