Paisje per kuzhine nga inox me garancion

Shitet nga: Dje 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes tavoline pune me dimension 2m20cm-70cm çmimi 250 euro
Shes skaren me dimension 70cm-50cm çmimi 220 euro
Shes fritezen njeshe çmimi 120 euro
Shes fritezen dyshe çmimi 220 euro
Shes skaren e tera inoks me dimension 85 me 70cm ndersa trashesia 10mm çmimi 430 euro
Shes plin dyshe 175 euro ndersa plin njeshe 120 euro
Shes lavame me dimenzione te ndryshme krejt inox
Shes drasa te kuzhines çmimi 40 euro

Bejme te gjitha llojet e vitrinave te ftohta dhe te nxehta me dimenzione te ndryshme dhe friza.

Te gjitha paisjet per kuzhine jane material prej inoksi dhe jane te paperdorura Mund te na kontaktoni edhe ne viber +377 44 826 121
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim