Makine Paketimi

Shitet nga: Armend Berisha Dje 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Të tjera
Makine paketimi ne rrjete me clips, mund te paketohet qepe, patate, hudhra, kivi, portokaj, limona te gjithe ne forme te rrubullaket.
Rrjete deri ne 8000m me ngjyra te kuqe dhe portokallt dhe clipsa per 50.000 paketime, Makineri eshte ne gjendje te rregullt.
Eshte importuar nga Italia.

info
Viber
+377 44 655 786

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim