Bejm rregullimin e oborreve "GONI-D"

Shitet nga: 08 Nën 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejm rregullimin e oborreve trotuarve dhe te gjitha punet
me kupza te betonit ne menyr profesjonale per me shum kontakto
ne 044515633 044937242
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim