ZOGJ qelim direkt bleni nga inkubatori

Shitet nga: afrim 07 Jan 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Të tjera
Duke filluar nga muaji mars kemi zogj te racav te ndryshme te katunit nga nji ditor deri ne tre javor '.si dhe bejm qeljen me inkubator,gjithashtu nga janari i vitit 2018 fillojm me prodhimin , perzierjen e koncentratit per zoj te mishit si dhe per zogza vojse deri ne perfundim si dhe per pula vojse deri ne fund te ciklit te vojtimit, .tel per kontakt 044-149-510 si dhe viber apo vatssapp ju mirpres Afrimi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim