BEJM HAPJEN ,shpimin E BUNARAVE NE KREJT KOSVEN

Shitet nga: Caja Company Dje 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Të tjera
BEJM HAPJEN E BUNARAV TE GJITHA TERENET

TE GJITHA DIMENZIONET ME GYPABETONIT DERI 40 METRA

ME GYPA PLASTIKES DERI 500 METRA 50 VJET GARANCION

NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU)

ME DIAMETER **140MM/ 175MM/ 200MM/ " deri 1M deri 40 metra thellsi

(Ne te gjitha dimenzionet , te gjitha shpimet)

>SHpime per BUNARA & Shpime PILOTA & Shpime per NXEMJE GEOTERMALE etj...

-TE GJITHA SHPIMET NE TE GJITHA TERENET-
NE KREJT KOSOVENTel..
044/49 524 832
044/49 195 877
044/49 353 555
049 222 400

www.caja-company.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim