SHPIME BUNARAVE PILOTAVE GJEOTERMI

Shitet nga: CAJA COMPANY 27 Pri 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Të tjera
CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE DHE PILOTAVE NE TE GJITHA TERENET ME TE GJITHA DIMENZIONET ME GYPA PLASTIKES DERI NE 500 METRA 50 VJET GARANCION ME GYPA BETONIT DERI NE 40 METRA THELLSI TE; 044 391 854 049 666 535 www.caja-company.com fcb ; caja company
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim