Transport i makinerive-kamion, autobus nga Europa

Shitet nga: Erhan Mullaliu 22 Qer 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejme transportimin e makinerive si kamiona, autobusa etj nga Europa ne Kosove. Posedoj patent shofer dhe pasaporte te Maqedonise dhe nuk kam nevoje per vize.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim