Shtylla betoni stuba per vreshta pemishte rethoje

Shitet nga: haxhibeqiri 28 Shk 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Bejm prodhimin transportin dhe montimin e shtyllave te betonit per vreshta pemishte dhe rethoje prodhojm dimenzione te ndryshme te shtyllave ju mirpresim
Dimenzione: 4.00m
3.50m
3.00m
2.80m
2.60m
2.60m
2.00m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim