Shtylla betoni STUBA me vibro press

Shitet nga: haxhibeqiri 10 Jan 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Të tjera
Bejm prodhimin transportin dhe montimin e shtyllave te betonit per vreshta pemishte dhe rethoje prodhojm dimenzione te ndryshme te shtyllave ju mirpresim
Risi bejm prodhimin e shtyllave te betonit me cilsi te lart shtyllat jan te punuara me vibro pres makineri italiane jemi te paret ne kosov qe prodhojm shtylla me makineri italiane per shtyllat tona japim garansion 30 vjet shtyllat permbajn 4 fije armatur 6mm Dimenzione e shtyllave prej 1m - 4 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim