Shtylla betoni

Shitet nga: haxhibeqiri 05 Dhj 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Të tjera
Prodhojme shtylla betoni per vreshta pemishte dhe rethoje me dimenzione te ndryshme prej 2.00metra deri 4.00 metra
Shtylla punohen me vibrator me gur thym kane 4 fije armatur me unaza shtyllat jane me garancion gjindemi na rahovec ne magjistralen xerxe-malishev
Po ashtu bejme edhe montimin dhe transportin e shtyllave
Dimenzione:4.00m8x8
3.50m8x8
3.00m8x8
2.80m8x8
2.60m8x8
2.60m8x7
2.00m8x7

Gjindemi ne RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim