Canon 40D

Shitet nga: sokoli 07 Jan 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet aparati Canon 40D me objektiv 19-35mm ne gjendje perfekte i ardhur nga Zvicrra, me mbushes te baterive dhe 2 bateri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim