Canon 40D 17/85mm.

Shitet nga: 30 Tet 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet aparati Canon 40D me objektiv 17/85mm ne gjendje perfekte i ardhur nga Zvicrra, me mbushes te baterive dhe 2 bateri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim