Fotoaparatet: Canon: D 350, D400,

Shitet nga: sokoli 02 Gsh 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Fotoaparate
Shes fotoaparatet , Canon D400 dhe D350, me objektiv te ndryshem, dhe blica origjinal Canon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim