Fotoaparatet: Canon: D 350, D400, D40

Shitet nga: sokoli 19 Krr 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Fotoaparate
Shes fotoaparatet , Canon D400 dhe D40, me objektiv te ndryshem, dhe blica origjinal Canon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim