AV Receiver Panasonic SA-XR58

Shitet nga: sokoli 08 Dhj 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes AV Receiver -perforcues Panasonic SA-XR58 dhe SA_57. me teledirigjues, origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim