Sony TV KDL LCD 40x4500

Shitet nga: sokoli 14 Shk 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV LCD Sony 40x4500 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim