Sony TV

Shitet nga: sokoli 19 Jan 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV Sony Bravia 46x4500 ne gjendje perfekte, nje prej serive me te miraderi me tani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim