shes tv pilips ardhur nga ch ndrrim me qurana

Shitet nga: flori 29 Dhj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes tv pilips osht ne gjendje shum temir me ngjyra posedon digitron ka mbra per zvoshnika shtes ka per pajaqall e shum sende tjer flm per mir kuptom per meshum info ne viber 044719590
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim