Fellga per BMW

Shitet nga: Bardhi 06 Shk 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   700 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellga per BMW 18 coll me Goma shum te mira Continental , Fellgat jan me Goma te Veres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim