Goma me fellne 16

Shitet nga: Kadir 28 Shk 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dhe Fellne 215/40. 16 me 4 vrima + bulonat dhe plsatika pe ruajtjen e diskut treja me paket jan te inportuara nga zvicrra ju mir pres mundeni edhe ne viber +386 49 683 499
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim