Motorrin e ford trasnzit diselle

Shitet nga: loki 12 Sht 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Pjesë rezerve
shes matorrin e ford tranzit diselle dhe llojet tjera per ford tranzit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim