Kombe Mercedes Vito 112 cdi -02

Shitet nga: shkelzen 24 Jan 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
shes mercedes vito 112 cdi viti 02 2002 .Eshte ne gjendje shum te mir ,eshte me klime dhe ka goma te reja.Eshte per 5 persona etj.Per me shum mund te kontaktoni ne tel.044 670 467. Bëj ndrrim me sprinter dupell kabin me kolic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim