Bager ok viti prodhimit 1999 mundsi ndrrimi

Shitet nga: Qendrim 16 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri ok ne gjendje te rregullt pune viti prodhimit 1999 mund te bejm ndrrim me naj lug ngarkuese ose me naj treaks ose kateraks ose kopaq me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim