Elevateur-Vinq Ngarkues Steinbock i ish ushtris ch

Shitet nga: Dini 1 03 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Elevateur-Vinq Ngarkues Steinbock i ish ushtris zvicrane i mirmbajten shum mir.
Pesha that 6200 kg
pesha ngarkuse 2000 kg
Dizell
qmimi dhe mjeti jan ne zvicerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim