Ford transit nderrrim i mundshem

Shitet nga: skender krasniqi 16 Jan 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   4 800 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
ford transit viti 2002 2.5 disel me tabela rks i qlajmruar bej nderrim i mundshem me marrveshje 049202054viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim