Iveco, mercedes, LT, etj.Kerkoj te blej kamion-net

Shitet nga: kastrati 11 Jan 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kerkoj te blej nje kamion-kamionet te jet kiper te interesuarit te lajmrohen ne numrin tim: 049702310
Jemi nje ndermarrje e vogel punuse e cila merret ne rregullime te oborreve, shtrimin e kubzave, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim