Kombi IVECO DAILY 35 18V -07

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T NOLI 03 Nën 11:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
IVECO DAILY 35 18V
Viti i prodhimit 19.12.2007
Km: 231730
130 Kw 176 Ps
Doganen e paguar
Xhamat elektrike
6 Shpejtesi
Airbag
CD player
Rafte
Gomat e reja
etj..


( Tjera )


ORARI I THIRRJEVE:08:00-22:00

www.npt-noli.com
www.facebook.com/npt.noli
N.P.T NOLI
XERXE-RAHOVEC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim