Kamion 508

Shitet nga: 04 Jan 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni 508 hidraulik mundesi ndrrimi me naj traktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim