Kombe VW T4 dizel

Shitet nga: Dini 1 03 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti 2001
km 226000
ne gjendje te rregullt
me siren drita e pajisje per nihme te shpejt
mjeti dhe qmimi jan ne Zvicerr
0041 79 219 53 53
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim