Mercedes 207 Kombi

Shitet nga: Refki Mazreku 15 Mar 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Mercedes 207 kombi plus kulic ngarkuese regjistrim i skaduar ne gjendje te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim