SHPIMET E BUNARAVE GJITHA TERENET 044/49195877

Shitet nga: CAJA COMPANY 28 Sht 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Makina ndërtimi
CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE DHE PILOTAVE NE TE GJITHA TERENET ME TE GJITHA DIMENZIONET ME GYPA PLASTIKES DERI NE 500 METRA 50 VJET GARANCION ME GYPA BETONIT DERI NE 40 METRA THELLSI TE; 044 391 854 049 666 535 www.caja-company.com fcb ; caja company
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim