Kamioneti VW T4 Turbo Dizel

Shitet nga: Rahokos 23 Sht 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioneti VW T4 Turbo Dizell Në gjendje shum të mirë pa dogan i ardhur nga Zvicra ndërrimi i mundshëm me ndonjë veturë 1500e - 2000e ju lutem të interesuar të më kontaktojnë vetëm përmes Viberit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim