Ult libherr 544

Shitet nga: pajtim Dje 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Ult Liebherr 544.... qmimi 25 mij euro me defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim