Volvo kiper 2 aks

Shitet nga: Muharem 14 Dhj 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin VOLVO FL 16 osht kiper punon shum mir sanaki osht alumin Servisin e ka te krym me filtera me te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim