shes ford transit nderrrim i mundshem

Shitet nga: skender krasniqi 02 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 550 EUR   4 800 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ford transit viti 2002 2.5 disel me tabela rks ka regjistrim ni vit bej nderrim i mundshem me marrveshje 049823221viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim