Presa e tipit Class modeli Trabant

Shitet nga: Esati 21 Mar 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Makina lidhëse
Shitet Presa apo Makina Lidhese e tipi Class modeli Trabant
Presa eshte ne gjendje tmire teknike dhe e gatshme per pune.

Te interesuarit te lajmerohen ne ket numer telefoni:045 / 525 - 161
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim