Inkubator dhe hatcher ndamas digjital automatik

Shitet nga: afrim Sot 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
shes nji inkubator per 9300 vez asht 2.5 kilovat monofaz dhe hatcherin prej 3100 vez ,apo kapacitetin mujor ne mbushje prej 12400 vez ,asht 2 kilovat monofaz .jan digjital ne rrotullim te vezve dhe ne temperatur dhe ne lagshtin me senzora ,me nji fjal jan krejt automatik dhe digjital tel per kontakt.044/149_510.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim