Unimog U 600 dizell me thik bore dhe zingjir dizel

Shitet nga: Dini 1 03 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Rahovec
Makina : Të tjera
Unimog U 600 per pastrim bore me thik te gjan 2.70 cm
dhe zingjir dizell
Mjeti dhe qmimi jan ne Zvicerr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim