N.T.P Lindi-1 HYRLIMANN H-468 PRESTIGE 1993

Shitet nga: N.T.P Lindi_1 19 Tet 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Makina : Traktorë
-Shitet Traktori HURLIMANNN H-468 PRESTIGE DRIWEPOVER
-Viti i prodhimiit 1993
-Menjaq : DRIWEPOVER (Gjys shpecie)
-Polluga para
-Kardan Para
-Kabina me nxemje dhe ftofje
-Gomat e para 30%
-Gomat e pasme 80%
-Motor 4 Cilinder
-70Ps
-4x4
-Ne gjendje shum te mire pune
-I Sapo ardhur nga Zvicrra

N.T.P Lindi-1

Prizren Landovic Gjakove

044 198 736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim