Ford Fiesta benzin -99

Shitet nga: Tahir 30 Sht 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR   1 200 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Rahovec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shiten dy vetura ford fiesta identike me ngjyre vishnje, njera veture eshte ne gjendje te rregullt madje ka edhe klime dhe punon shum mire ndersa tjetera ka nje defekt te vogel.veturat shiten per pjese pasi nuk mund te regjistrohe ose ndaras njeren : 650 euro tjetra 250 euro Qmimi sipas marveshjes:044185747 044468217
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim